Категорія продукту

Додати: Водень енергії промислових інкубації бази, кімната 409, стандарт будівлі, 1# Dangui Road, Південна Zhihui авеню, Dantu район, Zhenjiang місто, провінція Цзянсу провінція, Китай

Розмістити код: 201612

Тел: +86-511-80873088

Факс: +86-511-80873089

Моб: +8615862985234

Контакти: Джек Ван

Електронна пошта: jackwang@akwchina.com


Сталі міст

Успіх Бейлі мосту було пов'язано з простотою виготовлення і монтаж зі своїх модульних компонентів, в поєднанні з можливістю зводити і розгортання

Detailed description

Успіх Бейлі мосту було пов'язано з простотою виготовлення і монтаж зі своїх модульних компонентів, в поєднанні з можливістю зводити і розгортання розділів з мінімальним допомоги від важкої техніки. Більшість, якщо не всі, попередніх дизайнів для військових мости потрібні крани піднімати попередньо зібраних міст і опустіть його на місце. Бейлі частини були зроблені з стандартних сталевих сплавів і були досить проста, що блоків виготовлених на цілий ряд різних заводів може бути повністю взаємозамінними. Кожен окремі частини спроможні невелика кількість людей, що дозволяє інженерів армії рухатися легше і швидше, ніж раніше, в підготувати грунт для військ і matériel просування за ними. Нарешті, модульна конструкція дозволило інженерам побудувати кожного міст, щоб бути якомога довше і сильним, якщо необхідно, подвоїти чи потроїти вгору на підтримуюче бічних панелей або на гусячу розділів.

Основні міст складається з трьох основних частин. Міцність на мосту передбачено панелей з боків. Панелі є 10 довжину (3,0 м), 5 футів високої (1,5 м), хрест braced прямокутники, що кожен важити 570 фунтів (260 кг) і може бути піднята шістьма чоловіками. Панелі була побудована зварних сталевих. Верхній і нижній акорд кожній панелі мав пазова чоловічих і жіночих наконечники, що інженери могли вставки панель підключення шпильками.

Підлозі мосту складається з ряду фрамуг 19 футів шириною (5.8 м), що перебігти мосту, з 10 футів довжиною (3,0 м) стрингери між ними на дно, утворюючи квадрат. Фрамуг відпочинок на нижній акорд панелей і затиски для утримувати їх разом. Стрингери кладуть зверху завершено структурні кадрів, і дерев'яні дошки (дошка) розміщені у верхній частині стрингери надати на гусячу. Ribands болт на дошки (дошка) на стрингери. До кінця війни дерев'яні дошки (дошка) був покритий сталевих пластин, які були більш стійкі до пошкоджень, викликаних танк треків.

Кожен блок побудований таким чином створює один 10-футів довжиною (3,0 м) розділ мосту, з гусячу 12 футів шириною (3,7 м). Після завершення одного розділу він зазвичай штовхнув вперед над ролики на плацдармі і ще одна секція побудований за ним. Два потім з'єднали шпильками стукав в отвори в кутах панелі.

Для додаткової міцності кілька панелей (і фрамуг) можуть бути пригвинчений по обидві сторони від моста, до трьох. Іншим рішенням є стека панелей вертикально. З трьох панелей через і два високих Бейлі міст може підтримувати танки протягом 200 футів (61 м). Пішохідні доріжки можуть бути встановлені на зовнішній стороні панелі, бокові панелі сформувати ефективний бар'єр між ніг і транспортного засобу трафік і дати можливість пішоходам безпечно використовувати мосту.

Корисна функція Бейлі міст є його здатність бути запущений з одного боку зазор. У цій системі фронт більшу частину міст є угору під невеликим кутом з клинами на "Запуск ніс" і більшість з мосту залишилися без полотна дороги гравієм і ribands. Міст розміщені на роликах і просто штовхнув через розрив, використовуючи робочої сили або вантажівку або гусенична машина, після чого валик видаляється (за допомогою рознімів) і ribands і гусячу встановлена, разом з будь-яких додаткових панелей і фрамуг, які можуть знадобитися.

Під час Другої світової війни Бейлі міст частини були зроблені компаніями з мало попередній досвід цього виду техніки. Хоча деталі були прості, і вони точно виробництва, якщо вони були правильно, підігнані один до одного, так що вони складені відповідно до зразку містком тест на заводі, щоб переконатися, що цього. Для цього ефективно нових вироблених частин б бути безперервно додають тест мосту, хоча в той же час дальньому кінці мосту тест безперервно розібрали і частини відвантажений на кінцевим користувачам.


Бейлі міст

Бейлі міст через Мерт річки, Франція

Предка

Міст

Пов'язані

Гамільтон Калландер міст

Нащадок

Mabey матеріально-технічну підтримку міст, середній мостові

Несе

Пішоходів, транспортних засобів, залізничного рухомого складу

Охоплюють діапазон

Шенгенські

Матеріал

Брус, сталь

Рухоме

Ні

Дизайн зусиль

Низький

Falsework необхідні

Жоден

Бейлі міст inOntario, Канада

Бейлі міст через білого Нілу, Юба, Південного Судану

Бейлі міст через Ваді Ель Kuf, Лівії,
з секції мосту: використовувати для створення опорами

Гамільтон Калландер міст, 4-й Уолтон міст


Сучасні Бейлі мости

Бейлі мости, регулярно використовуються у всьому світі в 21 столітті. Деякі виключні приклади включають:

1. найдовший Бейлі міст був введений в експлуатацію в 1975 році жовтня. Цей 788 метрів (2,585 фут), дві смуги міст перетнув річки Derwent в Хобарт, Об'єднані Арабські Емірати. Він був відкритий навколо через рік після катастрофи Тасман міст знищені тільки річка перетину і ефективно розділена міста в двох. Бейлі міст був у використанні, поки реконструкції мосту Тасман був завершений на 8 жовтня 1977.

Орхідеями Бейлі міст між річкою Suru та Dras річка в Ладакх, Індія є найвищий міст у світі на висоті 5,602 метрів (18,379 метрів) над рівнем моря. Він був побудований в 1982 році індійської армії. [15]

3. у середині 50-х років auto racing ланцюга вапна рок парк в Lakeville, штат Коннектикут придбав війни надлишок Бейлі міст так транспортних засобів може увійти/виходу присадибної ділянки, так і paddock розділів треку під час перегонів, що відбуваються. Міст в безперервній служби з моменту і був переміщеного до нового, підняті pilings навесні 2008 року. Трек вважає, що це може бути що залишилися єдиним Другої світової війни ери Бейлі міст людей на звичайні щоденні в США

4. на стадії будівництва місток стадіоні Джавахарлал Неру (Делі), один з головних місця для Ігри Співдружності 2010 року, звалився кілька тижнів до церемонії відкриття, поранивши 27 осіб. Уряд Делі просив індійської армії побудувати міст Бейлі, щоб замінити його. 3 полку інженер індійської армії корпусу інженерів закінчили роботу протягом чотирьох днів, плоскі і на частку первісної вартості.

5. medley міст (Оксфорд, Англія) — Бейлі міст, який був зведений в 1946 році і охоплює порт луг, болотом Річка Темза і він все ще використовується сьогодні (2014)


Hot Tags: сталі діапазону мостові, Китай, виробники, постачальники, фабрика, низькою ціною, найкраще, продукти
Супутні товари
Feedback