Категорія продукту

Додати: Водень енергії промислових інкубації бази, кімната 409, стандарт будівлі, 1# Dangui Road, Південна Zhihui авеню, Dantu район, Zhenjiang місто, провінція Цзянсу провінція, Китай

Розмістити код: 201612

Тел: +86-511-80873088

Факс: +86-511-80873089

Моб: +8615862985234

Контакти: Джек Ван

Електронна пошта: jackwang@akwchina.com


CDM6150 Гідравлічні гусеничні Екскаватори

CDM6150 Гідравлічні гусеничні Екскаватори

Контролю будівельної техніки CDM6150 функції: CDM6150with сильна, авторитетна, висока якість двигуна і передові негативний потік гідравлічної системи для досягнення кращих влада відповідні і мінімальним costand

Detailed description

Будівельна техніка CDM6150 функції:

CDM6150with сильні, потужні та високу якість двигунів та передових негативного потоку керування гідравлічна система для досягнення кращих влада відповідні і мінімальним costand гарантують оптимальної ефективності роботи.
CDM6150 є широко використовуваних forexcavating, обробка та оздоблення землі або камені, щоб задовольнити попит будівельних майданчиках, фабрика, муніципальні інженерно-парк об'єкти тощо з Факультативний порушення молоток, знесення будівлі, поверхні ремонт дороги і рок порушення можуть бути досягнуті.

Двигун Cummins
Оригінальний Cummins високої потужності, високий крутний момент і зарядки турбо двигун з безпосереднім уприскуванням 4-циліндровий гарантує високу надійність та довговічність. Повітря повітря "Інтер" кулер системи над стиснене повітря може підвищити вміст кисню при згоряння помітно. Центр вприскування палива під тиском, високий ін'єкції дозволяє рівномірного atomizing палива, гарантує нормальний згоряння і зменшує викидів вихлопних газів. І відповідно до Євро ⅢA викидів стандартного двигуна не є обов'язковим.

Система фільтрації
Висока ефективність dual елемент повітряного фільтра гарантує якість двигунів повітря споживання. Крім того, фільтр грубої повітря може виконувати грубої фільтрації над впуску повітря увімкнути експлуатації в умовах високої пилу концентрація робочого і подовжити інтервалом обслуговування повітряного фільтра. Масло вода роздільник і двоступінчасті паливний фільтр буде фільтрат паливо багато разів для забезпечення якості паливо надходило двигуна.

Система охолодження
Паралельно радіатор полегшує охолоджуючий ефект краще та сервісу.

Обслуговування та обслуговування
Простота обслуговування двигун з безпосереднім уприскуванням знижує витрати на технічне обслуговування. Глобальний після служби двигуна дозволяє спільне використання ресурсів глобальної. Це буде підвищення ефективності використання служби, полегшити замовників турбуватися і забезпечити відвідуваності екскаватора.

Спеціаліст з управління двигуном
Швидкість двигуна дозволяє 10 регульований передач за допомогою потенціометрів дросельної заслінки і досягає точного управління над оборотів двигуна через керування двигуном дросельної за сервопривод постійного струму. Двигун дозволяє авто холостого ходу/прискорення функцією знизити витрату палива. Він має функції дотику живлення аксесуара, може обробляти високу стійкість робочому стані з легкістю.

Режим керування
Прийняти негативного потоку керування системою або dual насос подвійного ланцюга постійний контроль енергосистеми. Прийняти бум проведення системи і гойдалки подушка клапан контролю.

Функції
Ця машина оснащена функції прямі подорожі, бум/arm злиття, бум/arm холдингу, гойдалки пріоритет, гойдалки анти-заднього виду і регенерації arm циліндра. Кожен повернення ланцюга без перешкод під час композитний дій. Копаємо руку і відро, а також підйому і гойдалки бум в той же час, під час експлуатації, операцій з лівого і правого motors є незалежними під час подорожі.

Допоміжні гідравлічний клапан
Основного клапана надається набір резервних клапани для полегшення установки інші аксесуари, такі як порушення hammer.

Система фільтрації
Гідравлічна схема оснащений високої якості гідравлічні масляний фільтр, який може подовжити термін служби гідравлічні елементів.

Компоненти макета
Спеціальна конструкція гідравлічні системи та компоненти розташування може підвищити ефективність системи машини. Гідравлічні масляний бак, основні насос і основного клапана розташовуються тісно, щоб скоротити сполучні лінії і як наслідок зменшення тертя і тиску drop лінію. Радіатор влаштовується на правій стороні позаду кабіни для ефективного зниження шуму, гарячого повітря і вихлопних газів, отриманих оператором.

Пілотні системи
Пілотні насоса є незалежною від основні насос і постачання нафти до пілотних системи, яка гарантує стабільну і незалежні пілот контролювати і полегшення технічного обслуговування.

Монітор
Багатоцільовий правда колір monitor дозволяє в режимі реального часу моніторингу та відображення державну машину, оборотів двигуна, температури охолоджуючої рідини, олія тиску і палива рівня і т. д.

Керування енергоспоживання
3 влади режими великовантажних енергоспоживання (H режимі), збереження влади режим (S режимі) і вантажопідйомності енергоспоживання (L режимі) можна переключитися на буде зменшити втрати потужності. Поєднання 3 режими можуть знизити витрату палива і кращого задоволення різних умов праці.

Вини авто попередження
Це дозволяє вини самодіагностики авто попередження дисплей і одержали повідомлення зберегти до 99000 шматки приблизно для полегшення вини виклик і розслідування під час обслуговування обладнання. Є 3 рівня попередження дисплей залежності від тяжкості вини.

Двигун перегріву Protection Auto
Перегрів захист буде активним, якщо температури охолоджуючої рідини перевищує 102℃. Потім двигун буде не зрив полум'я, хоча система дозволить знизити швидкість двигуна. Однак, якщо занадто високі температури охолоджуючої рідини, Оператор повинен завершити роботу комп'ютера згідно з вимогами і з'ясувати причини несправності.

Низької тиск захист нафти
Коли нафта тиск нижче, стандартні, олія прессостат буде закритий, попередження текст буде відображено на 3 секунди і потім двигун буде сповільнюватися до низької холостого ходу. При цьому Оператор повинен завершити роботу комп'ютера якості зобов'язані захищають машині.

Технічне обслуговування авто нагадати
Монітор періодично нагадуватиме оператор зміна масла в двигуні, мастила і фільтр елемент через встановлений інтервал для підтримки планове обслуговування.

Основній рамі
Розумні макет надійної основній рамі оптимізує утилізації сталей.

Шасі
Склеєних шасі з важкі box структури піддається неодноразові скінченних елементів аналітичного розрахунку і підвищення загальну жорсткість, міцність і стійкість torsional. Шасі звареним з Чавуни низько конструкційної сталі пластини з загального процесу управління якістю. Критичні зварних швів повністю піддається виявлення несправностей і стрес-тест для забезпечення якості продукції.

Трек
Існують ребер і гусеничних колискою в середині трек посилання. За допомогою m тип ущільнення змащувальні віддачу від pin рулон і Буша PIN-код. Розширення робочого життя трек ефективно.

Трек ролики
Розумні домовленості трек ролики краще розподіляє стрес, застосований до взуття трек.

Перевізник ролики
Перевізник валики з надійним загальної власності ущільнювальної дозволяє тривалий термін експлуатації.

Подорожі пристрою
Приводного блоку використовує імпортованого motors високої якості і провідні колеса приймає високочастотного нагрівання загального загартування процес, щоб увімкнути відмінні зносостійкість передач зовнішнього обода.

Паразитних подушка
Паразитних Подушка з високою якістю ущільнювальні елементи ефективно гарантує герметичність високого тиску всередині блоку циліндрів, пружини піддаються спеціальні термообробки дозволити відмінні втоми опору.

Кабіна система
Кабіни оболонки встановлений на платформу через амортизацію матеріалів, що складається з силіконового масла і гумові полегшити той вібрації, зменшення рівня шуму і гарантувати операція комфорт.

Зовнішні конструкції кабіни
Дах і обидві сторони кабіни підкріплюється сталевих труб для підвищення опору втоми і демпферні потенціалу. Падіння структуру об'єкта захисту болтами до кабіни передній безпосередньо для полегшення видалення і тому дають машини, щоб адаптуватися до умов праці і відповідають вимогам зазначеного безпеки.

Windows
Скло чіплялися до кабіни безпосередньо, без рамки для збільшення поля зору. У windows дозволяє безкоштовно регулювання, щоб відкрити/закрити передній і верхнє вікно і лобового скла, крім того, можна встановити передні стекла на дах над оператор.

Стійка склоочисника
Склоочищувача розташована перед кабіни стовп розширює поле зору оператора, вона дозволяє безперервний і періодичні індикації режимів.

Безпечної і комфортної кабіни
Вліво/вправо стовп типу посилені кабіни, відповідає 15012117-2: 2008 і Факультативний кабіни Фата коротка, що відповідає 15010262:1998 року для забезпечення безпеки оператора. 2.7m3 кабіни простір робить операцію екскаватор зручні. Розумні Макет елементів керування в кабіні дозволяє зручні в експлуатації.

Стандартний кабіни обладнання
Кабіни всередині включає сигару легше, зола лоток, чашки, гачок для одягу, кімнатка і зберігання стійці, яка підвищення комфорту операції.

Система/c
Висока продуктивність і здорові/c дозволяє циркулювати повітрю. Лаконічний пульт управління легко прес ключових операція мульти напрямок/c відділення, що дозволяє швидко регулювання кабіни всередині температури повітря і швидке розморожування. Вини самодіагностики режимі полегшує технічне обслуговування/c.

Deluxe сидіння
Зручні підвіска типу сидіння забезпечені гідравлічні демпфер, широкий спинки дозволяє талії підтримки і крива профілю дозволяє комфортно на конях, подвійний слайд треку мульти шлях багатоетапний регулювання дає можливість різним операторам знайти кращим поставою, широкі педаль простору дозволяє безкоштовно тіла розтягування і звільняє експлуатанта від втоми експлуатації довгий час.

Джойстик блокування безпеки
Джойстик гідравлічні безпеки замок розташований на поза лівому підлокітника поле всередині кабіни. Машина контролю є активним, тільки тоді, коли джойстик в на позиції, який може запобігти неправильному операції в ефективним чином.

Керування важіль
Розумний дизайну контролю важіль зберігає операційні зусиль за принципом важіль, ергономічний дизайн дозволяє оператору підтримувати природний зап'ястя і arm постави. Помірні джойстик обведення знімає ступінь втоми і забезпечує точний контроль.

Перемикач панелі керування
На панелі керування на полі пілотних вліво/вправо в стислій і естетичний макет і операцію натисканням клавіші легко.

Бум і Arm
Долати високі навантаження під час операції, дизайну & розвитку команди LONKING приймає більш консервативний дизайн філософії, зберігає високий фактор безпеки, використовує скінченних елементів аналізу, розрахунку та оптимального проектування закінчити розвитку бум, руку і вибирає з високою міцністю низький Сталі вуглеродні конструкційні леговані для виготовлення бум і arm.

PIN-код рулон
Вал PIN-код є основний елемент для підключення робочу пристрій. LONKING вибирає професійних pin вал постачальників і спричинити pin вали суворого дефектоскопії для забезпечення якості. LONKING екскаваторів, Вал PIN-код має товсті chrome напиленням пальто і висока поверхні закінчити. Спеціальне лікування дає надзвичайно висока зносостійкість і Корозійна стійкість.

Відро
Відро корпус виконаний з Чавуни низько- та матеріалів високим завзятість і зовнішніх конструкція виконана з високою міцністю та зносостійкі сталей, які становлять весь посилена відро. Цей екскаватор надає різні відра опції для задоволення різних вимог робота.

Простота обслуговування і служби
Дизайн і верстка CDM6150 взяло забезпечення зручності для утримання людини до уваги. Більшість місць обслуговування доступний з землею рівні, щоб активувати швидкий і високої ефективності обслуговування. 3 бічних дверей можна відкрити під час рутинної перевірка та обслуговування і кожної точки сервіс знаходиться в межах легкої досяжності. Пунктів обслуговування є чітко визначили, зручні в експлуатації. Електричні елементи централізованим у полі електромеханічні керування в кабіни для полегшення обслуговування.

Довгий обслуговування та обслуговування цикл
Обслуговування та обслуговування цикл CDM6150 продовжив підвищити доступність та зменшити обслуговування частин колекції.


Технічні характеристикиCDM6150
ДвигунМодельCummins4BTAA3.9-CCumminsQSB4.5Номінальна потужність86 кВт (117hp) /2200 об/хв90 кВт (122hp) /2200 об/хвМакс. крутний момент424 N.m/1600 об/хв489 N.m/1500 об/хвНародила × обведення102 мм × 120 мм107 × 124 ммВодотоннажність3,9 L4.5 LКоментарПідтримувати номінальна потужність на 2300 м над рівнем моря.Операційна вагаРезюмеОпераційна кг ваги: 14000 операційні ваги включає ваги 4600 мм стандартний бум, 2500 мм стандартний arm, 0.56m3 стандартні відро,
500 мм трек взуття, змащувальні Нафта, охолоджуючої рідини, повний Дизель масляний бак і відпочинку стандартної конфігурації одиниць...Тиск на поверхню45 кПаРідини ємністьПаливний бак270 LСистема охолодження23 LМасла в двигуні14 LГойдалки приводного блоку1.8 ЛПодорожі передач2 × 2.5 ЛГідравлічні масляний бак159 LГойдалки механізмРезюмеПлунжерні високого крутного моменту двигуна і 2 етап планетарний редуктор їзди. Застосовувана гальмо всередині завантаження Мотор
Весна і випущений до гідравлічний пристрій. Автоматичне гальмування доступна, коли гойдалки контролю важіль знаходиться в нейтральному положенні.Гойдалки швидкість11.9 об/хвПодорожі їздиРезюмеІнтегрований плунжера 2-швидкість двигуна і редуктора гідроприводу, Мотор і гідравлічних трубопроводу розташовуються
всередині треку кадру, щоб запобігти пошкодження, викликані міцний дорожнього покриття. Мотор всередині надається з
Служба гальмо і шок поглинання клапан для забезпечення безперебійної роботи та зупинки і надійний гальмування.Taveling швидкість3.34-5.5 км/годGradeability35°(70%)MaximumTraction113 кНПодорожі механізмСтандартний трек взуття ширини500 ммНі. трек взуття43 (кожна сторона)Ні. з carrierrollers2 (кожна сторона)Ні. трек роликів7 (кожна сторона)Гідравлічна системаОсновні насосДворівневий осьовий змінної плунжерПілотні насосНасоси шестеренні (інтегровано в основний насос)Макс. потік системи2 × 120 Л / хвМакс. тиск обладнання34.3 МПаМакс. Пілотні тиску3,9 МПаРобоче обладнанняКожна машина дії підпорядкована пілота. Правильний важіль контролює рух бум і відро під час
ліва важіль контролює arm руху та верхньої частини структури swing. Нога пілотних клапан забезпечені важіль
джойстик контролювати машину подорожі або поворот пішки або на важіль. Мандрівний перемикання передач приймає Соленоїд перемикач control.Системи електропостачанняV акумулятор: 12 В, 120 A × 2 система напруга: 24


Транспортні розміри
Такі розміри наближені до цього обладнання стандартної конфігурації.


Бум довжина (мм)4600
ARM довжина (мм)2500
length(mm) транспорт7930
б загальна транспорту height(mm)3070
c тумблери відстань (мм)2880
d хвіст поворотної radius(mm)2250
e землю противаги clearance(mm)924
f gauge(mm) трек1990
g width(mm) загальна транспорту2590
h верхній структури width(mm)2500
я стандартний трек взуття width(mm)500
Clearance(mm) землі J хв.422
Кабіна height(mm)2868


Робочий діапазон
Такі розміри апроксимувати tothat обладнання стандартної конфігурації.


Бум довжина (мм)4600
ARM довжина (мм)2500
aMax. риття radius(mm):8336
b Макс. риття depth(mm):5542
c Макс. риття height(mm):8343
d Макс. скидання height(mm):6160
e. Max. риття радіус на ground(mm):8214
Макс. force-ISO(kN) прорив ковша:132.4
Макс. ARM прорив force-ISO(kN):85,6


Стандартне обладнання
Наступні пункти обладнання є частиною всієї стандартне обладнання. Крім того, стандартної конфігурації буде змінюватися разом з продукт змін.
Для отримання додаткових відомостей зверніться до місцевого агента.
Генератор змінного струмуПідвіска типу регульований сидіння
Платформи робочі світильник (2)Висувна ременів безпеки
Бум робочих лампа (1)Попільнички і сигарний легше
Водонепроникний електричні роз'ємиВолодар Кубка
Оригінальна Yanmar двигуна/ C система з швидке розморожування
Радіальні ущільнення повітряного фільтраДва додаткових педалі може бути встановлена
Air prefilterГідравлічні безпеки блокування джойстик
Масло вода сепараторРадіо
Паливний фільтрФайл кишені
Rippled стіна радіатора з очищення просторуHat і-гачок для одягу
Великого обсягу паливний бакСтійки для зберігання
Допоміжні гідравлічний клапан (1)Внутрішньою підсвіткою обладнання
Гальмо стоянки гойдалки автоПодвійний Стерео динамік
Бум/Arm проведення функції контролюВідкриваються skylight
ПротивагуСклоочищувача і стеклоомивателя
Ворота замку і покриття блокуванняВікно у двір (втечу вихід)
Стаціонарні конденсор/cВтеча молоток
ARM повторної активації ланцюгаМиються гумовий килимок підлоги
Подвійна швидкість подорожіВогнегасник
Стійка паразитних і паразитних подушкаГрафічний монітор
Ведуче колесоДата та час відображення
У swing сполучна лініяМашина держави дисплей
Трек гвардіїРобочі години дисплей
Сидіння регульовані підлокітникаПоточним дисплеєм швидкість двигуна
Повітряні і упряж (за винятком спікера радіо)Попереджувальне повідомлення


Устаткування нестандартне
Устаткування нестандартне може відрізнятися від цієї довідки. Для отримання додаткових відомостей зверніться до місцевого агента.
ВідроРежим консоліШасіДопоміжні гідравлічний пристрій і трубопроводів
Вузький відро 0.1 м ³ загальні відро 0,25 м ³ загальні відро 0,36 м ³ загальні відро 0,39 м ³ сипучих materialbucket 0,42 м ³Робочі попередження лампа500 мм потрійний grouser взуттяПорушення hammer трубопроводу
Кабіна дах, що захищає net600 мм потрійний grouser взуттяГідравлічний розрив молоток
Кабіна передній кінець напів захист мережіДоріжки гумові блок
Кабіна передній кінець Інтеграл захист мережіПодорожі запобіжний пристрій


Hot Tags: cdm6150 гідравлічні гусеничні Екскаватори, Китай, виробників, постачальників, завод, низькою ціною, найкраще, продукти
Супутні товари
Feedback