Категорія продукту

Додати: Водень енергії промислових інкубації бази, кімната 409, стандарт будівлі, 1# Dangui Road, Південна Zhihui авеню, Dantu район, Zhenjiang місто, провінція Цзянсу провінція, Китай

Розмістити код: 201612

Тел: +86-511-80873088

Факс: +86-511-80873089

Моб: +8615862985234

Контакти: Джек Ван

Електронна пошта: jackwang@akwchina.com


CDM6225 Гідравлічні гусеничні Екскаватори

CDM6225 Гідравлічні гусеничні Екскаватори

Будівельна техніка CDM6225 функції: CDM6225 з сильна, авторитетна, висока якість двигунів і передові негативного потоку керування гідравлічна система для досягнення кращих влада відповідні і мінімальним costand

Detailed description

Будівельна техніка CDM6225 функції:

CDM6225 з сильна, авторитетна, висока якість двигунів і передові негативного потоку керування гідравлічна система для досягнення кращих влада відповідні і мінімальним costand гарантія оптимальної ефективності роботи.
CDM6225 є широко використовуваних forexcavating, обробка та оздоблення землі або камені, щоб задовольнити попит будівельних майданчиках, фабрика, муніципальні об'єкти інженерно-парк. З Факультативний відро, обробки матеріалів, обробки поверхні рів розкопок і річки курс очищення досягається, з молотом Факультативний порушення, знесення будівлі, поверхні ремонт дороги і рок порушення можуть бути досягнуті. Структурні членів піддаються неодноразові аналітичні ризику, щоб забезпечити жорсткість і міцність, які можуть впоратися з суворі умови праці.

Cummins 6BTAA5.9-C
Оригінальний Cummins високої потужності, високий крутний момент і зарядки турбо двигун з безпосереднім уприскуванням 6-циліндрові гарантує високу надійність та довговічність. Заряд повітря система охолодження над стиснене повітря може поліпшити вміст кисню при згоряння помітно. Центр вприскування палива під тиском, високий ін'єкції дозволяє рівномірного atomizing палива, гарантує нормальний згоряння і зменшує викидів вихлопних газів.

Система фільтрації
Висока ефективність dual елемент повітряного фільтра гарантує якість двигунів повітря споживання. Крім того, фільтр грубої повітря може виконувати грубої фільтрації над впуску повітря увімкнути експлуатації в умовах бідні повітря якість роботи і подовжити інтервалом обслуговування повітряного фільтра. Масло вода роздільник і двоступінчасті паливний фільтр буде фільтрат паливо багато разів для забезпечення якості паливо надходило двигуна.

Система охолодження
Паралельно Радіатор охолодження робить краще охолодження ефект і обслуговування простіше.

Обслуговування та обслуговування
Простота обслуговування двигун з безпосереднім уприскуванням знижує витрати на технічне обслуговування. Глобальний після служби двигуна дозволяє спільне використання ресурсів глобальної. Це буде підвищення ефективності використання служби, полегшити клієнтами турбуватися про послугу і забезпечити відвідуваності екскаватора.

Спеціаліст з управління двигуном
Швидкість двигуна дозволяє 10 регульований передач за допомогою потенціометрів дросельної заслінки і досягає точного управління над оборотів двигуна через керування двигуном дросельної за сервопривод постійного струму. Двигун дозволяє авто холостого ходу/прискорення функцією знизити витрату палива. Він має функції дотику живлення аксесуара, може обробляти високу стійкість робочому стані з легкістю.

Режим керування
Система управління Сумарна потужність двох ланцюга подвійний насос приймає зрілою і надійний Європа і Америка технологій, щоб контролювати потік, пропорційного електромагнітний клапан регулює двоступінчасті тиск контролю основних перепускного клапана.

Функції
Ця машина дозволяє функції прямі подорожі, бум/armconfluence, бум/arm Холдинг, гойдалки пріоритет, swinganti заднього виду і регенерації ofarm циліндра. Кожної ланцюга без перешкод під час композитний дій. Копаємо руку і відро, а також підйому і гойдалки бум в той же час, під час експлуатації, операцій з лівого і правого motors є незалежними під час подорожі.

Допоміжні гідравлічний клапан
Основного клапана надається набір резервних клапани для полегшення установки інші аксесуари, такі як порушення hammer.

Система фільтрації
Гідравлічна схема оснащений високої якості гідравлічні масляний фільтр, який може подовжити термін служби гідравлічні елементів.

Компоненти макета
Спеціальна конструкція гідравлічні системи та компоненти розташування може підвищити ефективність системи машини. Гідравлічні масляний бак, основні насос і основного клапана розташовуються тісно, щоб скоротити сполучні лінії і як наслідок зменшення тертя і тиску drop лінію. Радіатор влаштовується на правій стороні позаду кабіни ефективно зменшити шум, гарячого повітря і вихлопних газів, отриманих оператором.

Пілотні системи
Пілотні насос не залежить від основних насоса і постачання нафти до пілотних системи, які гарантують стабільною і незалежною пілотний контрольний і сприяти підтримці.

Монітор
Багатоцільовий правда колір monitor дозволяє в режимі реального часу моніторингу та відображення державну машину, оборотів двигуна, температури охолоджуючої рідини, олія тиску і палива рівня і т. д.

Керування енергоспоживання
3 влади режими великовантажних енергоспоживання (H режимі), збереження влади режим (S режимі) і вантажопідйомності енергоспоживання (L режимі) можна переключитися на буде зменшити втрати потужності системи. Поєднання 3 режими можуть знизити витрату палива і кращого задоволення різних умов праці.

Вини авто попередження
Це дозволяє вини самодіагностики авто попередження дисплей і одержали повідомлення зберегти до 99000 шматки приблизно для полегшення вини виклик і розслідування під час обслуговування обладнання. Є 3 рівня попередження дисплей залежності від тяжкості вини.

Двигун перегріву Protection Auto
Перегрів захист буде активним, якщо температури охолоджуючої рідини перевищує 102℃. Потім двигуна не буде простоювати хоча система дозволить знизити швидкість двигуна. Однак, якщо занадто високі температури охолоджуючої рідини, Оператор повинен завершити роботу комп'ютера згідно з вимогами і з'ясувати причини несправності.

Низької тиск захист нафти
Коли олія тиск нижче, стандартні, олія прессостат буде закритий, попередження текст буде відображено для 3 s а потім двигун буде сповільнюватися до низької холостого ходу. При цьому Оператор повинен завершити роботу комп'ютера згідно з вимогами.

Технічне обслуговування авто нагадати
Монітор періодично нагадуватиме оператор зміна масла в двигуні, мастила і фільтр елемент через встановлений інтервал для підтримки планове обслуговування.

Основній рамі
Розумні макет надійної основній рамі оптимізує утилізації сталей.

Шасі
Х-подібному undercarriagewith великовантажних box структура піддається неодноразові скінченних елементів аналітичного розрахунку і підвищити загальну жорсткість, міцність і стійкість torsional. Шасі звареним з Чавуни низько конструкційної сталі пластини з загального процесу управління якістю. Критичні зварних швів повністю піддається виявлення несправностей і стрес-тест для забезпечення якості продукції.

Трек
Існують ребер і гусеничних колискою в середині трек посилання. За допомогою m тип ущільнення змащувальні віддачу від PIN-код і PIN-код suites. Розширення робочого життя трек ефективно.

Подорожі пристрою
Приводного блоку використовує імпортованого motors високої якості і провідні колеса приймає високочастотного нагрівання загального загартування процес, щоб увімкнути відмінні зносостійкість передач зовнішнього обода.

Паразитних подушка
Паразитних Подушка з високою якістю ущільнювальні елементи ефективно гарантує герметичність високого тиску всередині блоку циліндрів, пружини піддаються спеціальні термообробки дозволити відмінні втоми опору.

Кабіна система
Кабіни оболонки встановлений на платформу через амортизацію матеріалів, що складається з силіконового масла і гумові полегшити той вібрації, зменшення рівня шуму і гарантувати операція комфорт.

Зовнішні конструкції кабіни
Дах і обидві сторони кабіни підкріплюється сталевих труб для підвищення опору втоми і демпферні потенціалу. Падіння структуру об'єкта захисту болтами до кабіни передній безпосередньо для полегшення видалення і тому дають машини, щоб адаптуватися до умов праці і відповідають вимогам зазначеного безпеки.

Windows
Скло чіплялися до кабіни безпосередньо, без рамки для збільшення поля зору. У windows дозволяє безкоштовно регулювання, щоб відкрити/закрити передній і верхнє вікно і лобового скла, крім того, можна встановити передні стекла на дах над оператор.

Стійка склоочисника
Склоочищувача розташована перед кабіни стовп розширює поле зору оператора, вона дозволяє безперервний і періодичні індикації режимів.

Безпечної і комфортної кабіни
Вліво/вправо стовп типу посилені кабіни, відповідає 15012117-2: 2008 і Факультативний кабіни Фата коротка, що відповідає 15010262:1998 року для забезпечення безпеки оператора. 2.7m3 кабіни простір робить операцію екскаватор зручні. Розумні Макет елементів керування в кабіні дозволяє зручні в експлуатації.

Стандартний кабіни обладнання
Кабіни всередині включає сигару легше, зола лоток, чашки, гачок для одягу, кімнатка і зберігання стійці, яка підвищення комфорту операції.

Система/c
Висока продуктивність і здорові/c дозволяє циркулювати повітрю. Лаконічний пульт управління легко прес ключових операція мульти напрямок/c відділення, що дозволяє швидко регулювання кабіни всередині температури повітря і швидке розморожування. Вини самодіагностики режимі полегшує технічне обслуговування/c.

Deluxe сидіння
Зручні підвіска типу сидіння забезпечені гідравлічні демпфер, широкий спинки дозволяє талії підтримки і крива профілю дозволяє комфортно на конях, подвійний слайд треку мульти шлях багатоетапний регулювання дає можливість різним операторам знайти кращим поставою, широкі педаль простору дозволяє безкоштовно тіла розтягування і звільняє експлуатанта від втоми експлуатації довгий час.

Джойстик блокування безпеки
Джойстик гідравлічні безпеки замок розташований на за межами центру ліву підлокітника поле всередині кабіни. Машина контролю є активним, тільки тоді, коли джойстик в на позиції, який може запобігти неправильному операції в ефективним чином.

Керування важіль
Розумний дизайну контролю важіль зберігає операційні зусиль за принципом важіль, ергономічний дизайн дозволяє оператору підтримувати природний зап'ястя і arm постави. Помірні джойстик обведення знімає ступінь втоми і забезпечує точний контроль.

Перемикач панелі керування
На панелі керування на полі пілотних вліво/вправо в стислій і естетичний макет і операцію натисканням клавіші легко.

Бум і Arm
Долати високі навантаження під час операції, дизайну & розвитку команди LONKING приймає багато актуальний дизайн ідей, зберігає високий фактор безпеки, використовує скінченних елементів аналізу, розрахунку та оптимального проектування закінчити розвитку бум, руку і вибирає з високою міцністю низький Сталі вуглеродні конструкційні леговані для виготовлення бум і arm.

PIN-код вал
Вал PIN-код є основний елемент для зв'язку робочого обладнання. LONKING вибирає професійних pin вал постачальників і спричинити pin вали суворого дефектоскопії для забезпечення якості. LONKING екскаваторів, Вал PIN-код має товсті chrome напиленням пальто і висока поверхні закінчити. Спеціальне лікування дає надзвичайно висока зносостійкість і Корозійна стійкість.

Відро
Відро корпус виконаний з Чавуни низько- та матеріалів високим завзятість і зовнішніх конструкція виконана з високою міцністю та зносостійкі сталей, які становлять весь посилена відро. Цей екскаватор надає різні відра опції для задоволення різних вимог робота.

Простота обслуговування і служби
Дизайн і верстка CDM6225 розглянути питання про надання зручності для утримання персоналу. Більшість місць обслуговування доступний з землею рівні, щоб активувати швидкий і високої ефективності обслуговування. 3 бічних дверей можна відкрити під час рутинної перевірка та обслуговування і кожної точки сервіс знаходиться в межах легкої досяжності. Пунктів обслуговування є чітко визначили, зручні в експлуатації. Електричні елементи централізованим у полі електромеханічні керування в кабіни для полегшення обслуговування.

Довгий обслуговування та обслуговування цикл
Обслуговування та обслуговування цикл CDM6225 продовжив підвищити доступність та зменшити обслуговування частин колекції.


Технічні характеристикиCDM6225
ДвигунМодельCummins6BTAA5.9-CНомінальна потужність112kW (150hp), 1950 об/хвМакс. крутний момент614 N.m/1500 об/хвНародила × обведення102 мм × 120 ммВодотоннажність5.9 LКоментарПідтримувати номінальна потужність на 2300 м над рівнем моря.Операційна вагаРезюмеОпераційна вага: 21800 кг операційні ваги включає ваги 5675 мм стандартний бум, 2920 мм стандартний arm,
1.1m3 стандартний відро, 600 мм трек взуття, змащувальні Нафта, охолоджуючої рідини, повний Дизель масляний бак та відпочинку стандартної конфігурації одиниць.Тиск на поверхню51 кПаРідини ємністьПаливний бак380 LСистема охолодження23 LМасла в двигуні18 LГойдалки приводного блоку3,8 ЛПодорожі передач2 × 3.3 ЛГідравлічні масляний бак280 LГойдалки механізмПлунжерні високого крутного моменту двигуна і 2 етап планетарний редуктор їзди. Застосовувана гальмо всередині завантаження Мотор
Весна і випущений до гідравлічний пристрій. Автоматичне гальмування доступна, коли гойдалки контролю важіль знаходиться в нейтральному положенні.Гойдалки швидкість: 11,6 об/хвПодорожі їздиРезюмеІнтегрований плунжера 2-швидкість двигуна і редуктора гідроприводу, Мотор і гідравлічних трубопроводу розташовуються всередині треку кадру
для запобігання пошкодження, викликані міцний дорожнього покриття, двигун всередині надається послуга гальмо і шок поглинання
клапан для забезпечення безперебійної роботи та зупинки і надійний гальмування.Taveling швидкість3.0-5.2 км/годGradeability35°(70%)MaximumTraction222 кНПодорожі механізмСтандартний трек взуття ширини600 ммНі. трек взуття47 (кожна сторона)Ні. з carrierrollers2 (кожна сторона)Ні. трек роликів8 (кожна сторона)Гідравлічна системаОсновні насосДворівневий осьовий змінної плунжерПілотні насосНасоси шестеренні (інтегровано в основний насос)Макс. потік системи2 × 20 Л / хвМакс. тиск обладнання34.3 МПаМакс. Пілотні тиску3,9 МПаРобоче обладнанняКожна машина дії підпорядкована пілота. Правильний важіль контролює рух бум і відро під час
ліва важіль контролює arm руху та верхньої частини структури swing. Нога пілотних клапан забезпечені важіль
джойстик контролювати машину подорожі або поворот пішки або на важіль. Мандрівний перемикання передач приймає Соленоїд перемикач control.Системи електропостачанняV акумулятор: 12 В, 120 A × 2 система напруга: 24


Транспортні розміри
Такі розміри наближені до цього обладнання стандартної конфігурації.Бум довжина (мм)5675
ARM довжина (мм)2920
length(mm) транспорт9459
б загальна транспорту height(mm)3200
c тумблери відстань (мм)3462
d хвіст поворотної radius(mm)2750
e землю противаги clearance(mm)1061
f gauge(mm) трек2200
g width(mm) загальна транспорту2809
h верхній структури width(mm)2740
я стандартний трек взуття width(mm)600
Clearance(mm) землі J хв.478
Кабіна height(mm)2980


Робочий діапазон
Такі розміри апроксимувати tothat обладнання стандартної конфігурації.


Бум довжина (мм)5675
ARM довжина (мм)2920
aMax. риття radius(mm):9879
b Макс. риття depth(mm):6570
c Макс. риття height(mm):9292
d Макс. скидання height(mm):6651
e. Max. риття радіус на ground(mm):9738
Макс. force-ISO(kN) прорив ковша:158
Макс. ARM прорив force-ISO(kN):105
Стандартне обладнання такі елементи обладнання є частиною всієї стандартного обладнання CDM6225. Крім того, стандартної конфігурації буде
змінити разом з продукт змін. Для отримання додаткової інформації зверніться до місцевого агента LONKING.
50 є генератор змінного струмуПовітряні і упряж (за винятком спікера радіо)
Платформи робочі лампа (1)Підвіска типу регульований сидіння
Бум робочих лампи (2)Висувна ременів безпеки (2" ширина)
Заправлення насосЗола лоток і сигарний легше
ТрансмісіїВолодар Кубка
Оригінальний двигун CumminsСистема/c, що дозволяє швидке розморожування
Радіальні ущільнення повітряного фільтраГідравлічні безпеки блокування джойстик
Air prefilterРадіо
Масло вода сепараторФайл кишені
Паливний фільтрHat і-гачок для одягу
Rippled стіна радіатора з очищення просторуЗберігання лівий/правий бік
Великого обсягу паливний бакВнутрішньою підсвіткою обладнання
Допоміжні гідравлічний клапан (1)Подвійний Стерео динамік
Гальмо стоянки гойдалки автоВідкриваються skylight
Функції контролю бум/ArmholdingСклоочищувача і стеклоомивателя
ПротивагуКабіна позитивним тиском фільтрації та вентиляційні системи
Топ БоннеВікно у двір (втечу вихід)
Ворота замку і покриття блокуванняВтеча молоток
Стаціонарні конденсор/cМиються гумовий килимок підлоги
ARM повторної активації ланцюгаВогнегасник
Бум/ArmconfluenceКольоровий графічний дисплей
Прямі подорож гідравлічна схемаЕкономічний режим виділення
Подвійна швидкість подорожіДата та час відображення
Стійка паразитних і паразитних подушкаМашина держави дисплей
Причіп кільце на базі кадруРобочі години дисплей, обслуговування нагадати
Ланцюг гвардії стійкиПоточним дисплеєм швидкість двигуна
Сидіння регульовані підлокітникаПопереджувальне повідомлення


Додаткове устаткування додаткове устаткування може відрізнятися від цієї довідки. Для отримання додаткової інформації зверніться до місцевого агента LONKING.
ВідроРежим консоліШасіДопоміжні гідравлічний пристрій і трубопроводів
Важкі рок відро 0.8m³、 сипучих матеріал відро 2,0 м ³Робочі попередження лампа700 мм потрійний grouser взуттяПорушення hammer трубопроводу
Кабіна дах, що захищає net800 мм тримісний grouser взуттяГідравлічний розрив молоток
Кабіна фронт захист мережіДоріжки гумові блок
Подорожі запобіжний пристрій


Hot Tags: cdm6225 гідравлічні гусеничні Екскаватори, Китай, виробників, постачальників, завод, низькою ціною, найкраще, продукти
Супутні товари
Feedback