Категорія продукту

Додати: Водень енергії промислових інкубації бази, кімната 409, стандарт будівлі, 1# Dangui Road, Південна Zhihui авеню, Dantu район, Zhenjiang місто, провінція Цзянсу провінція, Китай

Розмістити код: 201612

Тел: +86-511-80873088

Факс: +86-511-80873089

Моб: +8615862985234

Контакти: Джек Ван

Електронна пошта: jackwang@akwchina.com


CDM6365H гідравлічні гусеничні Екскаватори

CDM6365H гідравлічні гусеничні Екскаватори

Будівельна техніка CDM6365H функції: CDM6365H пропонується широкий спектр працює пристрій комбінацій і адаптується до різних робочого середовища гнучко. З стандартних робочих пристрою: дія agile, для розчерків

Detailed description

Будівельна техніка CDM6365H функції:

CDM6365H пропонує широкий вибір роботи пристрою комбінацій і адаптується до різних робочого середовища гнучко.
Зі стандартних робочих пристрою: дія agile сильні риття сили. Він широко використовується в видобутку, будівництва доріг, Національного оборонного будівництва, Міське будівництво, hydropowerengineering і т. д.
З типу скороченому робочу пристрій: супер великий об'єм ковша. Completingefficiencyof завантаження завдань і розробки мерзлих сипучого матеріалу.
З видовжений типу робочу пристрій: максимум риття радіус є більш ніж 20 м. Міжміські та глибина робочого простору зробити канал для розробки мерзлих і очищення легко. Широко використовується в воді проекту.

Cummins 6C8.3
Оригінальний Cummins високої потужності, високий крутний момент і зарядки turbo прямого вприску 6-циліндровий engine6-циліндровий 4-тактний турбований двигун з безпосереднім уприскуванням гарантує високу надійність та довговічність. Заряд повітряного охолодження повітря повітря "Інтер" кулер системи над стиснене повітря може підвищити вміст кисню при згоряння помітно. Центр вприскування палива під тиском, високий ін'єкції дозволяє рівномірного atomizing палива, гарантує нормальний згоряння і зменшує викидів вихлопних газів. Вона бере велику глушник і новий вентилятор для усунення шуму двигуна.

Система фільтрації
Висока ефективність dual елемент повітряного фільтра гарантує якість двигунів повітря споживання. Крім того, prefilter повітря масляній ванні типу можуть виконувати грубої фільтрації над впуску повітря увімкнути експлуатації в умовах високої пилу концентрація робочого і подовжити інтервалом обслуговування повітряного фільтра. Масло вода роздільник і двоступінчасті паливний фільтр буде фільтрат паливо багато разів для забезпечення якості паливо надходило двигуна.

Система охолодження
Паралельно радіатор полегшує охолоджуючий ефект краще та сервісу.

Обслуговування та обслуговування
Простота обслуговування двигун з безпосереднім уприскуванням знижує витрати на технічне обслуговування. Глобальний після служби двигуна дозволяє спільне використання ресурсів глобальної. Це буде підвищення ефективності використання служби, полегшити замовників турбуватися і забезпечити відвідуваності екскаватора.

Спеціаліст з управління двигуном
Швидкість двигуна дозволяє 10 регульований передач за допомогою потенціометрів дросельної заслінки і досягає точного управління над оборотів двигуна через керування двигуном дросельної за сервопривод постійного струму. Двигун дозволяє авто холостого ходу/прискорення функцією знизити витрату палива. Він має функції дотику живлення аксесуара, може обробляти високу стійкість робочому стані з легкістю.

Режим керування
Він приймає передові позитивного потоку керування оформивши зробити електронної системи управління, гідравлічні системи і двигун завжди в стані оптимальну конфігурацію, зіставляючи потужності. Автоматичне коригування розподіл гідравлічної системи і енергосистеми може не тільки економії енергії і зменшити вартість, але також підвищити ефективність роботи значно.

Функції
Ця машина оснащена функції прямі подорожі, бум/arm злиття, бум/arm холдингу, гойдалки пріоритет, гойдалки анти-заднього виду і регенерації arm циліндра. Кожної ланцюга без перешкод під час композитний дій. Риття руку і відро, а також підйому і гойдалки бум в той же час, під час експлуатації; операцій з лівого і правого motors є незалежними під час подорожі.

Допоміжні гідравлічний клапан
Основного клапана надається набір резервних клапани для полегшення установки інші аксесуари, такі як порушення hammer.

Система фільтрації
Гідравлічна схема оснащений високої якості гідравлічні масляний фільтр, який може подовжити термін служби гідравлічні елементів.

Компоненти макета
Спеціальна конструкція гідравлічні системи та компоненти розташування може підвищити ефективність системи машини. Гідравлічні масляний бак, основні насос і основного клапана розташовуються тісно, щоб скоротити сполучні лінії і як наслідок зменшення тертя і тиску drop лінію. Радіатор влаштовується на правій стороні позаду кабіни для ефективного зниження шуму, гарячого повітря і вихлопних газів, отриманих оператором.

Пілотні системи
Пілотні насоса є незалежною від основних насоса і постачання нафти до пілотних системи, які гарантують стабільною і незалежною пілотний контрольний і сприяти підтримці.

Монітор
Багатоцільовий правда колір monitor дозволяє в режимі реального часу моніторингу та відображення державну машину, оборотів двигуна, температури охолоджуючої рідини, олія тиску і палива рівня і т. д.

Керування енергоспоживання
3 влади режими великовантажних енергоспоживання (H режимі), збереження влади режим (S режимі) і вантажопідйомності енергоспоживання (L режимі) можна переключитися на буде зменшити втрати потужності. Поєднання 3 режими можуть знизити витрату палива і кращого задоволення різних умов праці.

Вини авто попередження
Це дозволяє вини самодіагностики авто попередження дисплей і одержали повідомлення зберегти до 99000 шматки приблизно для полегшення вини виклик і розслідування під час обслуговування обладнання. Є 3 рівня попередження дисплей залежності від тяжкості вини.

Двигун перегріву Protection Auto
Перегрів захист буде активним, якщо температури охолоджуючої рідини перевищує 102℃. Потім двигун буде не зрив полум'я, хоча система дозволить знизити швидкість двигуна. Однак, якщо занадто високі температури охолоджуючої рідини, Оператор повинен завершити роботу комп'ютера згідно з вимогами і з'ясувати причини несправності.

Низької тиск захист нафти
Коли олія тиск нижче, стандартні, олія прессостат буде закритий, попередження текст буде відображено для 3 s а потім двигун буде сповільнюватися до низької холостого ходу. При цьому Оператор повинен завершити роботу комп'ютера якості зобов'язані захищають машині.

Технічне обслуговування авто нагадати
Монітор періодично нагадуватиме оператор зміна масла в двигуні, мастила і фільтр елемент через встановлений інтервал для підтримки планове обслуговування.

Основній рамі
Розумні макет надійної основній рамі оптимізує утилізації сталей.

Шасі
Склеєних шасі з важкі box структури піддається неодноразові скінченних елементів аналітичного розрахунку і підвищення загальну жорсткість, міцність і стійкість torsional. Шасі звареним з Чавуни низько конструкційної сталі пластини з загального процесу управління якістю. Критичні зварних швів повністю піддається виявлення несправностей і стрес-тест для забезпечення якості продукції.

Трек
Існують ребер і гусеничних колискою в середині трек посилання. За допомогою m тип ущільнення змащувальні віддачу від pin рулон і Буша PIN-код. Розширення робочого життя трек ефективно.

Подорожі пристрою
Приводного блоку використовує імпортованого motors високої якості і провідні колеса приймає високочастотного нагрівання загального загартування процес, щоб увімкнути відмінні зносостійкість передач зовнішнього обода.

Паразитних подушка
Паразитних подушки з високою якістю ущільнювальної елементів ефективно гарантувати високого тиску, ущільнення всередині блоку циліндрів; Пружини підлягають спеціальні термообробки дозволити відмінні втоми опору.

Кабіна система
Кабіни оболонки встановлений на платформу через амортизацію матеріалів, що складається з силіконового масла і гумові полегшити той вібрації, зменшення рівня шуму і гарантувати операція комфорт. Зовнішні кабіни структури
Дах і обидві сторони кабіни підкріплюється сталевих труб для підвищення опору втоми і демпферні потенціалу. Падіння структуру об'єкта захисту болтами до кабіни передній безпосередньо для полегшення видалення і тому дають машини, щоб адаптуватися до умов праці і відповідають вимогам зазначеного безпеки.

Windows
Скло чіплялися до кабіни безпосередньо, без рамки для збільшення поля зору. У windows дозволяє безкоштовно регулювання, щоб відкрити/закрити передній і верхнє вікно і лобового скла; Крім того, передні стекла може бути встановлений на дах над оператор.

Протерти передній
Склоочищувача розташована перед кабіни стовп розширює поле зору оператора; Це дозволяє безперервний і періодичні індикації режимів.

Безпечної і комфортної кабіни
Вліво/вправо стовп типу посилені кабіни, відповідає 15012117-2: 2008 і Факультативний кабіни Фата коротка, що відповідає 15010262:1998 року для забезпечення безпеки оператора. 2.7m3 кабіни простір робить операцію екскаватор зручні. Розумні Макет елементів керування в кабіні дозволяє зручні в експлуатації.

Стандартний кабіни обладнання
Кабіни всередині включає сигару легше, зола лоток, чашки, гачок для одягу, кімнатка і зберігання стійці, яка підвищення комфорту операції.

Система/c
Висока продуктивність і здорові/c дозволяє циркулювати повітрю. Панелі керування короткою та легко прес ключових операції; мульти напрямок/c повітря відділення дозволяє швидко регулювання кабіни всередині температури і швидке розморожування. Вини самодіагностики режимі полегшує технічне обслуговування/c.

Deluxe сидіння
Зручні підвіска типу сидіння забезпечені гідравлічні демпфер; широкий спинки дозволяє підтримки талії і крива профілю дозволяє комфортно на конях; подвійний слайд треку мульти шлях багатоетапний регулювання дає можливість різним операторам знайти кращим поставою; широкі педаль простору дозволяє безкоштовно тіла розтягування і звільняє експлуатанта від втоми експлуатації довгий час.
Джойстик блокування безпеки
Джойстик гідравлічні безпеки замок розташований на поза лівому підлокітника поле всередині кабіни. Машина контролю є активним, тільки тоді, коли джойстик в на позиції, який може запобігти неправильному операції в ефективним чином.

Керування важіль
Розумний дизайну контролю важіль зберігає операційні зусиль за принципом важіль; ергономічний дизайн дозволяє оператору підтримувати природний зап'ястя і arm постави. Помірні джойстик обведення знімає ступінь втоми і забезпечує точний контроль.

Перемикач панелі керування
На панелі керування на полі пілотних вліво/вправо в стислій і естетичний макет і операцію натисканням клавіші легко.

Бум і Arm
Долати високі навантаження під час операції, дизайну & розвитку команди LONKING приймає більш консервативний дизайн філософії, зберігає високий фактор безпеки, використовує скінченних елементів аналізу, розрахунку та оптимального проектування закінчити розвитку бум, руку і вибирає з високою міцністю низький Сталі вуглеродні конструкційні леговані для виготовлення бум і arm.

PIN-код вал
Вал PIN-код є основний елемент для підключення робочу пристрій. LONKING вибирає професійних pin вал постачальників і спричинити pin вали суворого дефектоскопії для забезпечення якості. LONKING екскаваторів, Вал PIN-код має товсті chrome напиленням пальто і висока поверхні закінчити. Спеціальне лікування дає надзвичайно висока зносостійкість і Корозійна стійкість.

Відро
Відро корпус виконаний з Чавуни низько- та матеріалів високим завзятість і зовнішніх конструкція виконана з високою міцністю та зносостійкі сталей, які становлять весь посилена відро. Цей екскаватор надає різні відра опції для задоволення різних вимог робота.

Простота обслуговування і служби
Дизайн і верстка CDM6365H взяло забезпечення зручності для утримання людини до уваги. Більшість місць обслуговування доступний з землею рівні, щоб активувати швидкий і високої ефективності обслуговування. 3 бічних дверей можна відкрити під час рутинної перевірка та обслуговування і кожної точки сервіс знаходиться в межах легкої досяжності. Пунктів обслуговування є чітко визначили, зручні в експлуатації. Електричні елементи централізованим у полі електромеханічні керування в кабіни для полегшення обслуговування.

Довгий обслуговування та обслуговування цикл
Обслуговування та обслуговування цикл CDM6365H продовжив підвищити доступність та зменшити обслуговування частин колекції.

Технічні характеристикиCDM6365H
ДвигунМодельCummins6C8.3Номінальна потужність197kW (265hp), 1950 об/хвМакс. крутний момент1219/1300Народила × обведення114 × 135 ммВодотоннажність8.3 LКоментарПідтримувати номінальна потужність на 2300 м над рівнем моря.Операційна вагаРезюмеОпераційна кг ваги: 34000 операційні ваги включає вага 6470 мм стандартний бум, і 2900 мм стандартний arm, 1.6m3 відро стандартний трек 600 мм, змащувальні Нафта, охолоджуючої рідини, повний Дизель масляний бак і відпочинку стандартної конфігурації одиниць.Тиск на поверхню68 кПа (Lengthened тип: 70kPa)Рідини ємністьПаливний бак580 LСистема охолодження33 LМасла в двигуні35 LГойдалки приводного блоку7.2 LПодорожі передач2 × 11 ЛГідравлічні масляний бак530 LГойдалки механізмРезюмеПлунжерні високого крутного моменту двигуна і 2 етап планетарний редуктор їзди. Гальма всередині завантаження Мотор застосовувана весни і випущено гідравлічний пристрій.
Автоматичне гальмування доступна, коли гойдалки контролю важіль знаходиться в нейтральному положенні.Гойдалки швидкість9,5 об/хв (Lengthened тип: 7,5 об/хв)Подорожі їздиРезюмеІнтегрований плунжера 2-швидкість двигуна і редуктора гідроприводу, Мотор і гідравлічних трубопроводу розташовуються всередині треку кадру, щоб запобігти пошкодження, викликані міцний дорожнього покриття; Мотор всередині надається обслуговування гальмо і шок поглинання клапан, щоб забезпечити плавний запуск і перестати і надійний гальмування.Taveling швидкість3,25 - 5.43 км/годGradeability35°(70%)MaximumTraction298kNПодорожі механізмСтандартний трек взуття ширини600 ммНі. трек взуття48 (кожна сторона)Ні. з carrierrollers2 (кожна сторона)Ні. трек роликів8 (кожна сторона)Гідравлічна системаОсновні насосДворівневий осьовий змінної плунжерПілотні насосНасоси шестеренні (інтегровано в основний насос)Макс. потік системи2 × 340 Л / хвМакс. тиск обладнання34.3 МПаМакс. Пілотні тиску3,9 МПаРобоче обладнанняКожна машина дії підпорядкована пілота. Правильний важіль контролює руху бум і відро хоча ліву важіль контролює arm руху та верхньої частини структури swing. Нога пілотних клапан надаються важіль джойстика, щоб контролювати машину подорожі або поворот пішки або на важіль. Мандрівний перемикання передач приймає Соленоїд перемикач control.Системи електропостачанняV акумулятор: 12 В, 120 A × 2 система напруга: 24


Транспортні розміри
Такі розміри наближені до цього обладнання стандартної конфігурації.


Рисунок із позначкою & ldquo; * & пакетних; стосується стандартної конфігурації.CDM6365H
Бум довжина (мм)58506470 *11000
ARM довжина (мм)26002900 *8500
Length(mm) транспорт106901128315690
б загальна транспорту Height(mm)372435183325
c тумблери Distance(mm)4030
d хвіст Swing Radius(mm)3512
e противаги землю Clearance(mm)1211
f Gauge(mm) трек2590
g Width(mm) загальна транспорту3237
h верхній структури Width(mm)3145
я стандартний трек взуття Width(mm)600
Мін J. Земля Clearance(mm)500
Кабіна Height(mm)3140


Робочий діапазон
Такі розміри апроксимувати tothat обладнання стандартної конфігурації.


Рисунок із позначкою & ldquo; * & пакетних; стосується стандартної конфігурації.CDM6365H
Бум Length(mm)58506470 *11000
ARM Length(mm)26002900 *8500
aMax. риття radius(mm)99111081320143
b Макс. риття depth(mm)6211706915126
c Макс. риття height(mm)94941001816575
d Макс. скидання height(mm):6417694214218
e. Max. риття радіус на ground(mm)96941061520038
Макс. відро прорив force-ISO(kN)21121190,4
Макс. ARM прорив force-ISO(kN)19717871.3


Стандартне обладнання такі елементи обладнання є частиною всієї стандартного обладнання CDM6365H. Крім того, стандартної конфігурації буде змінюватися разом з продукт змін. Для отримання додаткової інформації зверніться до місцевого агента LONKING.
70 є генератор змінного струмуПідвіска типу регульований сидіння,
Платформи робочі лампа (1)Висувна ременів безпеки (2" ширина)
Бум робочих лампи (2)Зола лоток і сигарний легше
Заправлення насосВолодар Кубка
Оригінальний двигун CumminsСистема/c, що дозволяє швидке розморожування
Радіальні ущільнення повітряного фільтра
Air prefilterГідравлічні безпеки блокування джойстик
Масло вода сепараторРадіо
Паливний фільтрФайл кишені
Rippled стіна радіатора з очищення просторуHat і-гачок для одягу
Великого обсягу паливний бакЗберігання лівий/правий бік
Допоміжні гідравлічний клапан (1)Внутрішньою підсвіткою обладнання
Гальмо стоянки гойдалки автоПодвійний Стерео динамік
Бум/Arm проведення функції контролюВідкриваються skylight
ПротивагуСклоочищувача і стеклоомивателя
Топ БоннеКабіна позитивним тиском фільтрації та вентиляційні системи
Ворота замку і покриття блокуванняВікно у двір (втечу вихід)
Стаціонарні конденсор/cВтеча молоток
ARM повторної активації ланцюгаМиються гумовий килимок підлоги
Бум, руку злиттяВогнегасник
Прямі подорож гідравлічна схемаКольоровий графічний дисплей
Подвійна швидкість подорожіЕкономічний режим виділення
Стійка паразитних і паразитних подушкаДата та час відображення
Причіп кільце на базі кадруМашина держави дисплей
Ланцюг гвардії стійкиРобочі години дисплей, обслуговування нагадати
Сидіння регульовані підлокітникаПоточним дисплеєм швидкість двигуна
Повітряні і упряж (за винятком спікера радіо)Попереджувальне повідомлення


CDM6365H додаткове устаткування додаткове устаткування може відрізнятися від цієї довідки. Для отримання додаткової інформації зверніться до місцевого агента LONKING.
ВідроРежим консоліШасіДопоміжні гідравлічний пристрій і трубопроводів
Важкі рок відро 1,8 м ³ (тільки для 5800 мм довжиною бум і 2600 мм довжиною arm) сипучих матеріал відро 1,8 м ³ сипучих матеріал відро 2,0 м ³ сипучих матеріал відро 2,2 м ³ сипучого матеріалу відро 0,5 м ³ (тільки для 11000 мм довжиною бум і 8500 мм довжиною arm)Робочі попередження лампа700 мм потрійний grouser взуттяПорушення hammer трубопроводу
Кабіна дах, що захищає net800 мм тримісний grouser взуттяМолоток гідравлічного розриву (недоступно для 11000 мм довжиною бум і 8500 мм довжиною arm)
Кабіна фронт захист мережіДоріжки гумові блок
Подорожі запобіжний пристрій
Hot Tags: cdm6365h гідравлічні гусеничні Екскаватори, Китай, виробників, постачальників, завод, низькою ціною, найкраще, продукти
Супутні товари
Feedback